niebieski-krem-diament-colw

KONKURS z biżuterią i atrakcyjną wycieczką

W całorocznym Konkursie na najlepszy materiał reklamujący Krem Niebieski Diament (ale również inne nasze produkty) autorzy wyróżnionych materiałów, lecz także pomysłów na skuteczną promocję - nagradzani będą biżuterią z diamentami:

charms-150x150
ring-150x150
ringo111111-150x150

Zapraszamy również blogerów, vlogerów, specjalistów od kreowania popytu, influencerów. Jak widać po samej akcji z klejnotami w kremach (nie zrobiła tego przed nami jeszcze żadna marka kosmetyczna na świecie), nie boimy się odważnych pomysłów, ani ich kosztów - służących promowaniu produktów COLWAY. Wybrane materiały lub koncepcje reklamowe zostaną przez nas zakupione od ich autorów.

Główny zwycięzca tego Konkursu – wyłoniony spośród twórców wyróżnionych biżuterią prac graficznych lub pomysłów promocyjnych – pojedzie na atrakcyjną wycieczkę z osobą towarzyszącą. Obok atrakcyjnych kierunków egzotycznych, proponujemy wycieczkę do przepięknego i mało znanego na świecie miejsca: Diamentowej Plaży.

Materiały reklamujące Krem Niebieski Diament w obecnej edycji Konkursu należy zgłaszać najpóźniej do 15 grudnia 2019 roku, wysyłając je na adres: colway@colway.pl